אודות

איתנו תגלו את כל האמת לאמיתה

מכון תמיר לפוליגרף, אשר מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף ממוחשבות עבור בתי משפט, עורכי דין וארגונים גדולים ומכובדים, מאפשר לכם לקבל שירות בשני סניפים – ברמלה ובתל אביב. המכון מבצע בדיקות פוליגרף גם לתושבי חיפה והצפון ואף מציע שירות ייחודי באמצעות בדיקת פוליגרף בשפה הרוסית.

מכון תמיר לפוליגרף משתמש במכשירי פוליגרף אלחוטיים וממוחשבים, משוכללים במיוחד ובעלי רמת דיוק ואמינות גבוהה במיוחד, ורף מבצע במהלך הבדיקות תיעוד באמצעות וידאו ממוחשב, לפי דרישות בית המשפט או לפי כל דרישה מיוחדת.

המכון היחידי בארץ שיש לו ניידת פוליגרף ואת כל מכשירי הפוליגרף! אנחנו המכון היחידי בישראל שמחזיק בניידת פוליגרף ובכל סוגי מכשירי הפוליגרף השונים, כולל:

  • לאפייט 3000XL
  • לאפייט 4000
  • לאפייט 5000
  • אקסיטון
  • סטולטינג
  • אנלוגי – לאפייט

לנוחות הלקוח, ניתן לבצע בדיקת פוליגרף בכל מקום בו הוא חפץ, באמצעות מכשיר פוליגרף נייד (אם כי אפשרות זו אינה מומלצת על-ידי המכון). במקרה של בדיקת פוליגרף בהיקף נרחב, דוגמת חברה המעוניינת לבדוק את כל עובדיה, המכון מספק צוות של בודקי פוליגרף מוסמכים, על מנת לסיים את הבדיקה במהירות, ביעילות ולקבל את התוצאות האמינות ביותר. לאחר בדיקת הפוליגרף, אנו מספקים דו"ח מפורט, הכולל חוות-דעת ופירוט של כל המסקנות בעניין הנושאים שנבדקו.

המכון מקפיד לעמוד בתקנות האיגוד הישראלי לבודקי פוליגרף ממוחשב (I.C.P.A ) בכל הנוגע למהלך בדיקת הפוליגרף ותקינותה.

הצוות המקצועי שלנו

מר אברהם זגורי – מומחה פוליגרף מוסמך, בורר ומגשר מוסמך. מבעלי מכון תמיר לפוליגרף,חבר ומזכיר האיגוד הישראלי לבודקי פוליגרף ממוחשב (I.C.P.A) וכן חבר באיגוד האמריקאי העולמי לשמירה ואבטחה (IBSSA).

אברהם זגורי הוא הראשון בארץ שהקים מכוני פוליגרף בהם מתבצע צילום וידאו ממוחשב תוך כדי ביצוע הבדיקה – צילום שמטרתו לתעד את הבדיקה על כל שהתרחש בה כולל כל מגבלותיה, אם היו כאלה.

אברהם זגורי כתב את הספר "דין הפוליגרף כבדיקה וכראיה" – נושא המצוי עדיין במחלוקת בבתי המשפט בישראל וברחבי העולם. הספר מביא הוכחות והסברים מקצועיים לכך שבדיקת פוליגרף תקינה היא כלי עזר מצוין ומהימן בקביעת האמת או השקר. הספר מופץ לכל חברי לשכת עורכי הדין בישראל.

מר דן קדם – גרפולוג מוסמך. מציע שירותי אבחון גרפולוגי ללקוחות מכון תמיר ולקהל הרחב, במגוון תחומים: אבחון ומיון עובדים לפני השמה לעבודה, מבחני אישיות, בדיקת זוגיות, ניתוח כלכלי, חוות דעת לבתי משפט ועוד.

כתב מינוי

סרטוני וידאו

צריכים בדיקה?

מלאו פרטים ונדבר…

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן